Vozidlo bez starostí = operativní leasing

Vlastnit vozidlo se někdy může jevit jako náročné a finančně nevýhodné. Máte stejný pocit? Vyměňte starosti za kompletní servis a vyzkoušejte výhody operativního leasingu! Jak to funguje? Stačí si vybrat vůz, domluvit podmínky leasingu a pak už si jen užívat jízdní vlastnosti vytouženého vozidla. Operativní leasing v sobě spojuje výhodný dlouhodobý pronájem bez rizik spojených s jeho financováním.

Výhody kompletního servisu

Například operativní leasing od Hertzlease.cz vám nabízí plný servis zahrnující servisní náklady včetně pneuservisu, díky čemuž vás nepřekvapí náhlá sněhová kalamita nebo potřeba výměny gum. Cena zahrnuje samozřejmě i zákonné a havarijní pojištění a pravidelné poplatky, jako je silniční daň, sazbu za rádio či dálniční poplatky. Pokud by se vám stala nehoda na silnici, okamžitě dostanete náhradní vozidlo na celý pracovní týden zdarma a non-stop je pro vás připravena asistenční služba. Přehled o jízdách je zaznamenávám do elektronické knihy jízd a poskytuje vám prostor pro nahlížení podle potřeb, což ocení zejména podniky.

Operativní leasing je často skvělým nástrojem pro reprezentaci firem a společností. Díky široké nabídce vozového parku si sami ředitelé a manažeři zvolí auto včetně výbavy a používají jej k firemním účelům. K samotnému leasingu je dále sjednáváno pojištění zahrnující připojištění a spoluúčast. Smlouva o operativním leasingu má všechny náležitosti dle domluvy tak, aby vyhovovala soukromým osobám i společnostem.

Hertz garantuje

Mezi přední výhody patří garance fixní částky nákladů, takže se nemusíte obávat změn podmínek po celou dobu užívání. Vozidla jsou rovněž pravidelně kontrolována a doplňována o nová vozidla. Velkým plusem je také v mnoha případech operativního leasingu nulová akontace a daňově odčitatelná měsíční splátka leasingu. Váš vysněný vůz si můžete pořídit už nyní a vybrat si z mnoha modelů, od malých praktických aut do města až po luxusní vozy.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.