SMS půjčka – krabička první pomoci

zdroj: shutterstock.com

Ocitli jste se ve finanční tísni? Do výplaty daleko a v peněžence ani koruna? Požádejte si o SMS půjčku neboli takzvanou půjčku před výplatou, díky níž můžete mezeru mezi nedostatkem finančních prostředků a výplatou zalepit.

Půjčka přes SMS je rychlá, snadná a můžete si o ni zažádat přes krátkou SMS zprávu, jak už samotný název finančního produktu napovídá. V dnešním článku se podíváme na výhody tohoto speciálního typu půjčky.

Výhody půjčky před výplatou

SMS půjčka je oblíbená hlavně díky svému rychlému a snadnému sjednání. Nevyžaduje po vás žádná zbytečná potvrzení, dokonce nemusíte předkládat ani svůj příjem. Díky tomu se stává tato půjčka dostupná i lidem s nízkou bonitou, například studentům, lidem v penzi či ženám na mateřské dovolené.

Nezaměstnaní lidé nemají u klasických bankovních úvěrů šanci, ale rychlou půjčku potřebují i tito lidé, na což společnost Omega Financial s.r.o. myslí a také nezaměstnané klientele půjčku poskytuje.

Kolik si můžete půjčit?

Minimální částka, o kterou si můžete zažádat, je 500 Kč a horní hranice je 5 000 Kč. Pokud ale o půjčku žádáte poprvé, společnost vám poskytne maximálně 3 000 Kč. Splatnost půjčky do výplaty je od 7 do 30 dnů.

Výhodou je, že u půjčky neplatíte žádné měsíční úroky, a tak se nemusíte bát ani skrytých poplatků, které by se v úrocích skrývaly. Nebankovní instituce má přesně stanovené poplatky, jejichž výše se odvíjí od výše půjčené částky. Před sjednáním smlouvy tedy víte, kolik přesně společnosti navíc zaplatíte. Půjčka před výplatou je tedy naprosto transparentní.

Nepotřebujete ani ručitele

Mile vás překvapí skutečnost, že nepotřebujete při sjednávání půjčky ručitele. To znamená, že pro schválení půjčky nemusíte podstupovat dlouhé vyřizování s nejistým výsledkem.

Na půjčky před výplatou je kladen důraz hlavně na rychlost, protože nikdo nechce ve finanční tísni zůstávat až do další výplaty. Jelikož tento finanční produkt spadá mezi neúčelové půjčky, můžete peněžní prostředky využít na cokoliv.

Sepsáno ve spolupráci s www.omegapujcka.cz poskytovatelem SMS půjček.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.