Smart půjčka nabízí peníze bez nahlížení do registru dlužníků

zdroj: shutterstock.com

Hledáte cestu, jak se dostat k penězům rychle a bez zbytečných vytáček? Do Vánoc zbývá posledních pár dnů a možná právě řešíte, kde na ně vzít peníze? Smart půjčka může být pro vás optimálním řešením. V dnešním článku se podíváme blíže na to, jaké nabízí podmínky a zda je vhodná i pro vás.

Smart půjčka má téměř 20 letou historii

Smart půjčka je nejvyhledávanějším produktem společnosti Smart Capital a její dceřiné společnosti Smart Corporation a. s. Tato společnost vznikla v roce 1993 a za svou působnost jen v České republice má víc než 100 000 spokojených zákazníků.

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků

Smart půjčka je rychlá půjčka, kterou zrealizujete rychle z pohodlí vašeho domova, bez potřeby osobní návštěvy pobočky společnosti. Tyto půjčky bez registru jsou poskytovány všem občanům České republiky starších 18 let, jež mají jakýkoliv pravidelný měsíční příjem. Půjčka je tak poskytována nejen zaměstnancům, živnostníkům a podnikatelům, ale také i ženám na mateřské, studentům i seniorům.

Chcete mít peníze do 24 hodin?

Peníze máte přitom v ruce mnohdy již do 24 hodin od schválení žádosti. Žádost můžete podat na internetu, kde na webu společnosti anebo na jejich spřátelených webech naleznete jednoduchý formulář, jehož vyplnění vám zabere maximálně 10 minut.

Půjčky bez registru ihned, představují chytrou půjčku, která vám umožní vypůjčit si částku 4 000 – 50 000 korun, bez potřeby registrace, ručitele a bez udávání účelu úvěru. K úspěšnému vyřízení půjčky potřebujete pouze mobilní telefon, počítač s internetem a dva doklady totožnosti.

Půjčky ihned na ruku s transparentní smlouvou

Smart půjčky ihned na ruku jsou realizovány rychle a bez zbytečných průtahů, není pro ně ani důležitá skutečnost, že jste vedeni v registru dlužníků. Tato půjčka je poskytována spolu s transparentní smlouvou, kde máte zcela jasně uvedeno, kolik vás bude celkově půjčka stát, jak vysoké budou splátky a do kdy bude půjčka splacena. Obvykle je půjčka rozdělena do 4 až 13 jednotlivých splátek. Pokud budete svou půjčku včas splácet, je zde možnost i refinancování dané půjčky.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

1 komentář u Smart půjčka nabízí peníze bez nahlížení do registru dlužníků

  1. mary napsal:

    Od smartu jsem si vzala už 2x půjčku, když se mi zpozdila výplata o týden. Musíte si být jistý, že ji splatíte, penále jsou hodně vysoké. Jinak s ní nebyl žádny problém.