Půjčky bez úroků a udání přijmu? Proč ne?

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Realita je taková, že stále více lidí se dostává do finanční pasti – mnoho lidí žije z výplaty do výplaty. Problém je v tom, že stačí i jeden nečekaný výdaj v měsíci – například splátka pojistného, vyšší účet za telefon nebo nákup nového spotřebiče a náhle není čím zaplatit. Právě pro řešení těchto problémů byly vytvořeny rychlé půjčky, které je možné získat bez udání příjmu. Jak fungují?

Jako rychlá finanční pomoc před výplatou

Půjčky bez udání příjmu jsou ručeny především pro rychlé řešení nedostatku menšího finančního obnosu. Půjčit si můžete například i jen 1000 Kč. Půjčky bez udání příjmu poskytují nebankovní instituce, proto je nutné, abyste si dávali pozor a vybírali jen ty instituce, které mohou nabídnout férové podmínky. Čtěte proto pozorně smlouvu. Protože se jedná o půjčení malých částek, není většinou třeba dokazovat příjem, čímž se zjednodušuje papírování a zkracuje doba, ve které peníze získáte. Většinou již do několika hodin od požádání přímo na váš bankovní účet.

Peníze můžete mít velmi rychle

O tento typ „půjčky bez úroku“ požádáte skrze online formulář. Komunikace s poskytovatelem půjčky potom probíhá přes e-mail nebo i telefonicky. Výhodou tohoto systému je hlavně rychlost. Pokud je vám půjčka schválena, budete mít peníze na účtu  ještě tentýž den. Nemusíte nikam chodit a vyřizovat složité papírování.

Jde to i bez úroku

Protože se jedná o malé obnosy, je krátká i doba splatnosti těchto půjček – většinou se jedná o týden až měsíc. Tuto dobu si můžete určit. Zajímavostí je, že například společnost Perfect Money přichází s nabídkou bezúročné půjčky a to pro všechny své klienty. Společnost nabízí i speciální bezúročnou půjčku, která funguje tak, že pokud si půjčíte například 2 000 Kč se splatností na 7 dní, vrátíte na účet společnosti opět jen 2 000 Kč. Je ale nutné dodržet termín a týká se to jen první půjčky od této společnosti. Ani z poplatků a úroků u jiných půjček nemusíte mít žádné obavy. Většinou se jedná o nízké částky, takže se rychlé půjčky vyplatí všem, kterým pár tisíc chybí před výplatou.

Přehled půjček a úroků od společnosti Perfect Money:

Půjčíte si  Vrátíte
1 000 Kč 1 240 Kč
2 000 Kč 2 480 Kč
3 000 Kč 3 720 Kč
4 000 Kč 4 960 Kč
5 000 Kč 6 200 Kč

Uvedené částky platí při době splatnosti 21 dní a okamžitě tak můžete porovnat, kolik přesně za půjčení zaplatíte. Na první pohled vyšší RPSN je zřejmé, ale jedná se o krátkodobou půjčku, kde je nutné jej akceptovat.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Magdalena Hándlová

Komentáře nejsou povoleny.