Provident, půjčky bez skrytých poplatků

shutterstock.com

Potřebujete si půjčit peníze a bankovní společnosti vašemu přání nejsou nakloněni? Nelíbí se vám zbytečné dotazování, papírování a dlouhé čekání? Máte „škraloup“ a jste v registru dlužníků? Obraťte se s žádostí o půjčku na solventní nebankovní společnost, která na rozdíl od banky mnoho byrokratických věcí neřeší.

Provident Financial patří k nejlepším

Která společnost je spolehlivá a nemá nepřehledné podmínky? Podle ekonomických odborníků mezi ně patří Provident. Vlastně se není ani čemu divit, vždyť Provident má za sebou již víc než 130-letou historii. Společnost byla založena již v roce 1880 v Anglii. V Česku Provident působí již od roku 1997 a půjčku u ní za tu zrealizovalo již téměř 300 000 zákazníků.

Půjčky bez registru ihned

Velká obliba Providentu tkví v tom, že poskytuje půjčky bez registru ihned. Provident je nebankovní společnost, jež všem občanům starším 18 let poskytne neúčelovou půjčku (bez udání důvodu, nač ty peníze chcete) již od 4 000 korun do 80 000 korun.

Žádost snadno vyřídíte z domova

K vyřízení půjčky přitom nepotřebujete mít ručitele, nemusíte nikam chodit, ba se dokonce nemusíte nikde registrovat. Půjčku si vyřídíte snadno a rychle z pohodlí svého domova, pouze za pomocí počítače, mobilního telefonu a dvou dokladů totožnosti. Stačí vám jen na internetu vyplnit jednoduchý formulář, a pak se již můžete těšit na peníze.

Registr dlužníků pro společnost není důležitý

Společnost se ani nezajímá o to, zda jste anebo nejste vedeni v Registru dlužníků. Provident je také označována za rychlou půjčku, a proto můžete mít peníze v ruce již do 24 hodin.

Splatnost půjčky je nastavitelná, ale není problém, abyste ji měli splacenou již do 15 měsíců. Smlouva půjčky je vytvořena zcela transparentně, takže předem víte, kolik nakonec budete muset splatit a jaká je výše splátek.

Pozitivní je i skutečnost, že tato nebankovní společnost zvítězila při srovnávání etiky podnikání nebankovních poskytovatelů půjček. Pokud tedy potřebujete rychle peníze a nechcete naletět, s Providentem rozhodně nešlápnete vedle.

Jaké jsou vaše zkušenosti s touto společností? Napište nám v komentářích, zda jste byli spokojeni. Pomůžete tak našim čtenářům s výběrem rychlé půjčky.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

2 komentáře u Provident, půjčky bez skrytých poplatků

  1. mirek napsal:

    Ja uz jsem teda na ty providenty alergickej, maji vsude jen reklamy, nekdo to vsechno zaplatit musi

  2. shamsher napsal:

    maji vsude jen reklamy