Podnikatelské půjčky lze využít i na založení firmy

Přemýšleli jste někdy, že si chcete založit společnost? Zakládají ji právnické a fyzické osoby založené za účelem podnikání ve větším rozsahu. Fyzické osoby dále vystupují jako společníci. Můžete na to využít i podnikatelské půjčky.

Jsou dvě formy obchodních společností

Jedna forma se jmenuje osobní a druhá forma se jmenuje kapitálová forma. Jaké jsou základní znaky společností?

Prvním znakem je založení, vznik, dále to je financování, vklad, ručení, řízení, zisk – ztráta, rezervní fond a zrušení, zánik. Ve skutečnosti je založenie spoločnosti problémový proces.

Co je nezbytné k založení firmy?

Nezbytným základem k založení společnosti je společenská smlouva nebo zakladatelská listina. Dále to je živnostenský list. Pak je to splacení základního vkladu (aktuálně ve výši 200 000 Kč). A poslední věcí je zápis do Obchodního rejstříku.

Všechny tyto věci potřebné k založení vaší firmy nelze vyřešit v jeden den. Často celý tento proces zabere i celý měsíc! Pokud to chcete zvládnout rychleji, tak se obraťte na profesionály, kteří za vás všechny tyto věci vyřídí za pár dní!

Můžete si založit jednu z těchto společností

  • veřejná obchodní společnost
  • komanditní společnost
  • společnost s ručením omezeným
  • akciová společnost

Pro rozjezd si můžete zřídit virtuální kancelář

Říká vám něco virtuálna kancelária? V angličtině toto znamená Virtual Office. Většinou, právě pod tímto názvem si o ní více přečtete na internetu. Je to perfektní, moderní řešení jak prezentovat firmu. Využívají ji často právě začínající společnosti. Dá se pronajmout i sídlo spoločnosti? Samozřejmě, že, ano! Stačí si vybrat jednu z mnoha nabídek. Plus k tomu máte možnost využívat i množství doplňkových služeb – přebírání pošty, atd.

A pokud byste neměli dostatek financí na rozjezd firmy, můžete požádat o poskytnutí půjčky. Na trhu kromě bank figurují i ​​nebankovní společnosti, které rovněž poskytují podnikatelské půjčky (slovensky pôžičky). Výhodou je mít již sepsaný podnikatelský plán.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní, Půjčky se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.