Novinka na trhu: Kouzelná půjčka půjčí až 10 000Kč novým klientům

Na český trh nebankovních půjček vstoupila nová firma KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o., která slibuje nadstandardní podmínky pro všechny. V dnešním článku si službu rozebereme a popíšeme její výhody a nevýhody.

Trh půjček před výplatou je stále atraktivnější

Vstupem nové společnosti na trh půjček před výplatou se zvyšuje konkurence v tomto rostoucím segmentu. Z pohledu zákazníka se jedná o velkou výhodu, protože dochází k postupnému zlepšování podmínek v rámci konkurenčního boje. S čím přichází značka Kouzelná půjčka?

Výše půjčky bezkonkurenčně nejvyšší pro prvo-půjčkaře

Pro mnoho žadatelů o půjčku byl největší problém její výše, která pro prvo-půjčkaře dosahovala maximálně 5 000Kč. Tato částka tak mnoho lidem nestačila ani na pokrytí fixních měsíčních nákladů na bydlení. Kouzelná půjčka proto přichází s revoluční nabídkou půjčky až do výše 10 000Kč pro prvo-žadatele. Opakovaná půjčka pak může dosáhnout až níže uvedených částek:

Schválení žádosti vyřídíte online do 60 minut

Žadatelé o tento způsob půjčky potřebují peníze ihned. Není tak prostor na dlouhé schvalování, a tak určitě oceníte, že výsledek vaší žádosti o půjčky se dozvíte do 60 minut. Poté následuje převod prostředků, kam potřebujete. Společnost si proto zřídila bankovní účty u většiny běžně používaných bank v České republice. Díky tomu tak může garantovat převedení prostředků do 120 minut na váš účet od vyplnění formuláře online. Takové rychlosti bylo dosáhnuto automatizací procesů a omezením osobních schůzek a podepisování smluv, které dle průzkumu lidem nejvíce vadí.

Pokud patříte mezi ty, které tyto půjčky potřebují, přibyla vám na trhu zajímavá alternativa, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.