Nebankovní americká hypotéka

Sháníte finance pro soukromé účely? Nebo naopak potřebujete peněžitou pomoc v podnikání? V tom případě určitě oceníte nebankovní americkou hypotéku. Peníze totiž můžete využít jakýmkoli způsobem. Tento způsob financování je velice proslulý a populární v USA, kde převládá ve většině domácnosti. Lidé si mohou půjčit na cokoliv, co potřebují, a to s nízkým úrokem, protože v úvěru ručí nemovitostí. 

Výhodné podmínky jsou zde připravené pro každého.

V tomto případě poskytujeme jak spotřebitelské, tak také podnikatelské úvěry. Americká hypotéka je proslulá také po celé Evropě. Peníze získáte za ručení nemovitosti, kde můžeme nabídnout až 70 % z odhadu nemovitosti. Zároveň poskytneme dlouho dobu splácení, abyste si nemuseli dělat starosti s vysokou splátkou. Splátky upravíme tak, abyste je dokázali splácet. A co úrok, ptáte se? Nebude přemrštěný? Nebude, ničeho se nemusíte obávat. V této oblasti již dávno konkurujeme bankám a poskytujeme stejně výhodné úrokové sazby, jako mají v běžných bankovních domech. Nejnižší úroková sazba začíná již na 3 % p.a. 

Peníze rychle, snadno a dostupně

Nemusíte chodit do banky, kde byste čekali a ztráceli zbytečně dlouhé minuty čekáním, nemusíte sedět a dívat se do země, všechno vyřídíme pomocí internetu, a to během pár hodin nebo dní. S penězi můžete refinancovat staré úvěry, vyplatit se z exekucí, zvolit konsolidaci půjček, cokoliv si pořídit, začít stavět, rekonstruovat v případě podnikatelů také platit veškeré firemní výlohy. 

Nebankovní hypotéky máme připravené pro běžné spotřebitele jako spotřebitelské úvěry. 

Velkou výhodou je tolerance záznamů. Záznamy nejsou problém. Nic nemusíte tajit a můžete s námi jednat narovinu. Pokud máte záznam, není to důvod, abyste úvěr nezískali. Dalším závažným problémem v bankách bývají nízké příjmy. I s těmi se dá něco udělat. Splátky například přizpůsobíme tak, abyste je dokázali splácet. Nevadí ani nízké příjmy. Ne každý vydělává padesát tisíc měsíčně. Naše společnost tomu moc dobře rozumí a umí pomoci i lidem, kteří jsou v těžké situaci nebo nouzi.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.