Kouzelná půjčka nabízí až 5 000 Kč zdarma každému

shutterstock.com

shutterstock.com

Na vaši půjčku už nemusíte čekat dny, dokonce ani hodiny. Navíc vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova. Tak by se dala stručně charakterizovat Kouzelná půjčka, která je na trhu od léta 2012. Jaké jsou její výhody?

Peníze na účtu klidně do 2 hodin. Nevěříte?

Vyřízení nebankovní půjčky u Kouzelné půjčky trvá maximálně 60 minut a do dalších 60 minut máte peníze na svém účtu. Odeslání žádosti probíhá online a k vyřízení vám stačí pouze internet a mobilní telefon. Máte-li přístup k internetu, můžete o půjčku zažádat prakticky odkudkoliv – z vaší oblíbené kavárny, z práce nebo po cestě vlakem.

Půjčit si můžete 1 000 Kč – 10 000 Kč a stanete-li se dlouhodobým klientem, budete mít nárok na půjčku ve výši až 50 000 Kč, o kterou můžete navíc zažádat pouze prostřednictvím SMS.

Půjčit peníze si může jen zodpovědný klient

Upozorňujeme vás, že si Kouzelná půjčka zakládá na zodpovědném půjčování, a tak nepůjčí nikomu, komu by mohla půjčka uškodit. Pokud se dostanete do problémů se splácením, můžete si za jednorázový poplatek prodloužit splatnost půjčky, případně zažádat o individuální splátkový kalendář.

Politika nepůjčování problematickým lidem umožňuje nabídnout  podmínky, které jsou na českém trhu zcela ojedinělé.

Naši klienti jsou zodpovědní a své půjčky platí řádně a včas, čímž jsme docílili toho, že jsme mohli trvale snížit úrokovou sazbu, zrušit poplatek za poskytnutí úvěru a celkově snížit cenu půjčky tak, že jsme se stali nejlevnější půjčkou v ČR bez ohledu na výši a dobu splatnosti!

Oficiální stránky Kouzelné půjčky, zdroj: kouzelnapujcka.cz

Oficiální stránky Kouzelné půjčky, zdroj: kouzelnapujcka.cz

Půjčka zadarmo? Ano, stačí požádat

Zároveň bychom vás rádi upozornili na akci „Půjčka zadarmo“. Nyní si u nás mohou noví klienti půjčit až 5 000 Kč a nezaplatit za poplatky a úroky ani korunu! Splatnost půjčky zůstává standardních 2 – 30 dnů. Novým klientům, kteří se rozhodují, zda Kouzelnou půjčku využijí, chceme dát tu možnost. Proto si u nás mohou vzít první půjčku zcela zdarma, nezaplatit za ni ani korunu!

Pokud se chcete o Kouzelné půjčce dozvědět více, navštivte naše stránky a přečtěte si časté dotazy nebo se obraťte na call centrum. Dozvíte se na nich také informace o tom, proč jsme nejlevnější půjčka do výplaty v ČR, o soutěžích a vyjádření klientů, kteří našich služeb již využili. Neváhejte a vyzkoušejte naši půjčku ještě dnes.

(reklamní sdělení)

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

1 komentář u Kouzelná půjčka nabízí až 5 000 Kč zdarma každému

  1. shamsher napsal:

    . Takoví lidi přece ty slogany vymýšlejí a je to jejich práce, která je živí.