Když půjčku, tak u zodpovědného poskytovatele

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Na českém trhu je celá řada bankovních a nebankovních společností poskytující půjčky. Pokud potřebujete půjčit, máte opravdu z čeho vybírat. Ale jak poznáte, jestli je poskytovatel ten pravý, zodpovědný, neohrozí vás a vy víte, kolik přesně zaplatíte?

Pokud vám nevadí delší časová prodleva ve vyřízení půjčky, chození na pobočku, dokládání dokladů, ale za to chcete mít nižší úrok a jistotu zázemí poskytovatele půjčky, obraťte se na banky. Ačkoliv jsou jejich pravidla pro získání půjčky přísnější, ani dnes nemáte opravdu jistotu, že s vámi bude zacházeno seriózně a nedojde k podvodu.

Vždy je důležité přečíst si informace o daném poskytovateli přímo na jeho internetových stránkách! Nepodepisujte nic, co byste neměli pečlivě přečtené!

Nebankovní společnosti

Dalším, u koho si můžete půjčit, jsou nebankovní společnosti. Těch je v České republice výrazně méně a představují také jiné, často zajímavější, podmínky pro získání rychlé půjčky, jako je například rychlá půjčka před výplatou. Schválení půjčky u nebankovních společností je často výrazně rychlejší, pohodlnější a úrok je často stejný jako v bance.

Opatrnost je na místě

Bohužel se můžete dost často setkat s podvodníky, kteří využívají lichvářských praktik, a jejich cílem není blaho klienta. Předtím, než si půjčíte, zjistěte si více informací o daném poskytovateli. Čím více informací, tím lépe. Nenechte se tlačit do podmínek, se kterými nesouhlasíte, a do podpisů smluv, u kterých byste měli jakékoliv pochybnosti. Půjčka je závazek. Nepůjčujte si pro zaplacení jiné půjčky a už vůbec ne v případě, že byste neměli z čeho půjčku splácet.

Tip na nebankovního poskytovatele půjček

Rádi bychom vám dali tip na nebankovního poskytovatele půjček, kterému nejsou klienti lhostejní. Zodpovědné půjčování, rychlost a jednoduchost vyřízení půjčky jsou u něho na prvních místech. Jedná se o Kouzelnou půjčku. Ta vám půjčí až 10 000 Kč na 2 – 30 dnů. V případě, že nebudete schopni půjčku splácet, můžete zažádat o prodloužení splátky o dalších 30 dnů, případně domluvit individuální splátkový kalendář.

Chcete-li se o Kouzelné půjčce dozvědět více, navštivte její internetové stránky www.kouzelnapujcka.cz

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.