Jak na rychlé SMS půjčky do výplaty?

zdroj: sxc.hu

zdroj: sxc.hu

Dostali jste se do finanční tísně, ale do výplaty je ještě daleko? Potřebujete finančně pokrýt mezeru mezi nedostatkem peněžních prostředků a výplatou? Nejrychlejším řešením jsou SMS půjčky, které jsou na současném finančním trhu velmi oblíbené. A není se čemu divit. Jsou rychlé, snadno sjednané a dostupné téměř všem. V dnešním článku se podíváme, jak na rychlé SMS půjčky do výplaty.

SMS půjčka jsou rychlé peníze

Charakteristickým rysem SMS půjček je jejich rychlé vyřízení. Jakmile o půjčku požádáte, do pár minut či hodin se vám ozve společnost s vyjádřením, zda je vám půjčka schválena či nikoliv. Peníze, které vám poskytovatel půjčuje, můžete mít takřka okamžitě k dispozici.

Způsob vyplácení půjčených peněz se různí, záleží na konkrétní společnosti. Známé společnosti mají bankovní účty u všech velkých bank a převod peněz uvnitř banky je rychlou záležitostí. Není tak problém mít peníze k dispozici do několika hodin od podání žádosti.

SMS půjčky jsou v portfoliu produktů nebankovních společností. U bank se s takovými půjčkami nesetkáte, protože banky vyžadují zdlouhavý proces vyřízení podmíněný časově náročnému papírování. Avšak zpravidla nabízí výhodnější půjčky, protože SMS půjčky patří na trhu k nejdražším.

Proč SMS půjčky?

Často můžete slýchat, že SMS půjčky jsou bezúročné. A není to žádný mýtus. U SMS půjčky neplatíte žádný úrok, ale pouze poplatek za půjčení. Výše poplatku se odvíjí od výše půjčené částky. Nemusíte se tedy trápit počítáním, kolik zaplatíte na úrocích.

Ještě než si peníze půjčíte, víte, kolik zaplatíte. SMS půjčky jsou dále splatné do několika dnů, nikoliv měsíců. Půjčky jsou totiž poskytovány na menší částky, nejčastěji do 10 000 Kč, a tak splatnost se pohybuje od 20 do 30 dnů, abyste mohli půjčku po doručení výplaty zaplatit. Jsou to rychlé úvěry, které pomohou překlenout těžké období, rozhodně by se jejich využívání nemělo stát pravidlem.

Co se stane když ji nesplatím včas?

Jestliže nebudete mít peníze na zaplacení svého závazku, nezoufejte, protože mnohé společnosti nabízí možnost prodloužení doby splatnosti, ale za určitý poplatek.

Najděte si tedy vhodnou společnost, která má ve své nabídce SMS půjčky. Pošlete textovou zprávu s žádostí a těšte se na peníze, které vám momentálně schází.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.