Jak lze uzavřít povinné ručení z pohodlí domova

Končí vám povinné ručení, rádi byste ho vyměnili za jiný typ, ale máte hrůzu z vyřizování formalit a oběhávání pojišťoven? Pak se pohodlně usaďte ke svému počítači, spusťte internet a během pár minut si vyberete pojištění, které vám bude vyhovovat. Povinné ručení lze totiž pohodlně uzavírat online!

Moderní internetová doba přinesla mnohá zlepšení v podobě ušetření času. Není se čemu divit, že trend elektronické komunikace prorazil i do oblasti uzavírání různých smluv, povinné ručení na auto nevyjímaje. Na specializovaných stránkách je možno zhlédnout kompletní nabídku jednotlivých pojišťoven a vybrat si tu nejvhodnější.

Srovnávače a kalkulačky zdarma

Abyste se při výběru neztratili, poskytují specializované weby možnost během několika vteřin spočítat náklady na pořízení povinného ručení a porovnávat jednotlivé druhy mezi sebou. Povětšinou k tomuto postačí označit základní parametry automobilu či další doprovodné požadavky. Navíc – ovládání těchto online aplikací bývá velmi intuitivní, aby ho zvládl každý.

Smlouva uzavřená online může vyjít levněji

Mnohé společnosti nabízejí ke smlouvám, které jsou uzavřeny na internetu, různé bonusy. A to buď v podobě procentuálních slev, nebo nadstandardních asistenčních služeb, dárkových poukazů apod. Je to jakási odměna za to, že jste samostatným klientem, který tak šetří peníze nejen sobě, ale právě i pojišťovně. Veškeré podklady jsou posléze doručeny poštovní zásilkou, v níž naleznete instrukce ke kontrole a následnému podepsání smlouvy, kterou poté odešlete zpět.

Uzavřít povinné ručení je velmi snadnou záležitostí. Díky možnosti online vyřízení ušetříte čas i peníze. A co víc – všechny podrobnosti si můžete přečíst v klidu svého domova, aniž by vás kdokoliv přesvědčoval, jak právě jejich nabídka je ta nejlepší.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Povinné ručení se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lenka Šebetová

Komentáře nejsou povoleny.