Havarijní pojištění: Na jaká pojistná rizika se vztahuje?

Každý majitel motorového vozidla si musí sjednat povinné ručení. To ale kryje pouze škody, které v případě dopravní nehody vzniknou na cizím vozidle. V případě, že si chcete zajistit, aby vám pojišťovna pokryla i škody přímo na vašem vozidle, uzavřete si havarijní pojištění. To si můžete sjednat přes společnost Salve Finance a.s.

Základní pojistná rizika, která pokrývá havarijní pojištění

Ve chvíli, kdy uzavřete Salve Pojištění, získáte kvalitní finanční zajištění v případě, že se stanete účastníky dopravní nehody. Salve nabízí možnost sjednání havarijního pojištění v několika variantách. V základní verzi budete pojištěni proti havárii, ale i krádeži vozidla, jeho poškození v důsledku živelných pohrom či jiných nenadálých událostí, v neposlední řadě pak také proti poničení vozidla vandaly. Tato rizika přitom můžete libovolně kombinovat.

Připojištění, která se pro havarijní pojištění vyplatí využít

Kromě základních pojistných rizik však havarijní Salve pojištění nabízí i možnost připojištění pro další události. Můžete si tak ke svému havarijku přidat například také pojištění čelního skla, pojištění zavazadel a vybavení vozidla, případně také zajistit pojistku, která ochrání vaše spolucestující.

Havarijní pojištění je určitě praktickou záležitostí. Nikdy nevíte, kdy se stanete přímými účastníky dopravní nehody, nebo váš vůz „navštíví“ nějaký zloděj či vandal. V případě, že budete mít tuto formu pojištění zajištěnu, nebudete se moci obávat případných finančních ztrát. Při pojistné události stačí si stáhnout a vyplnit formulář pro nahlášení škody, podobně jako je tomu v případě povinného ručení.

Salve pojištění vám pomůže lépe se vypořádat s nenadálými situacemi, které vzniknou v souvislosti s jízdou v motorovém vozidle. Myslete na svoji bezpečnost a také finance a uzavřete si havarijní pojištění u Salve Finance a.s.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Neživotní pojištění se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.