Ferratum vám poskytne peníze před výplatou

zdroj: shutterstock.com

Je týden před výplatou a máte každou korunu spočítanou? Mělo by vám to vyjít, jenže pak vám přijde lísteček ze školy o zaplacení třídního fondu, kontrola v nemocnici prokáže, že by bylo potřebné jisté vyšetření, které však není hrazeno pojišťovnou. A rázem je problém na světě. Vše potřeba, za týden by se zaplacením nebyl problém, ale teď ano. Co s tím?

Existuje mnoho způsobů jak si půjčit peníze

Vždy existují nějaké možnosti. Peníze si můžete půjčit od rodinných příbuzných, přátel, banky anebo také u lichvářů. Nic z toho není ideální. Banka vám obvykle půjčku ve výši několika málo stovek korun na pár týdnů neposkytne, otravovat přátele a rodinu je trapné a lichvářům je všeobecně dobré vyhnout se velkým obloukem.

I když tato situace vypadá jako svízelná, je zde řešení jako například Ferratum půjčka.

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka představuje velice úspěšný produkt finské nebankovní společnosti, který v současnosti pomáhá lidem překlenout svízelné chvíle nejen ve Finsku a České republice, ale i v dalších 19 zemích Evropské unie.

U nás v České republice Feratum poskytuje půjčku od roku 2005, takže má za sebou již dostatečnou historii a je prověřena mnoha zákazníky.

Tato půjčka je poskytována bez potřeby ručitele, osobního jednání a potvrzení o příjmu. Půjčit si zde můžete peníze již od 500 korun až do 10 000 korun. Objednat si přitom můžete prostřednictvím SMS zprávy anebo také prostřednictvím vyplněného online formuláře.

Půjčka před výplatou je stále oblíbenější

Ferratum je ideální půjčka před výplatou. Proč? Ferratum půjčka je rychlá, transparentní a je poskytována bez zbytečných průtahů. K tomu, abyste ji získali, musíte být pouze občanem České republiky starším jednadvaceti let.

K získání půjčky nepotřebujete nic dokládat. Nepotřebujete ani ručitele a nebo registraci. Ferratum dokonce nevadí ani to, že jste evidováni v Registru dlužníků. Peníze máte na svém účtu obvykle již v průběhu několika málo hodin. Společnost má totiž účty u všech běžných českých bank.

Ideální pro stálé klienty

Pouze při první půjčce u Ferratum zaslání peněz trvá o něco déle, jelikož jsou doručovány prostřednictvím poštovní poukázky. Smlouva je zcela transparentní a je již předem jasné, kolik budete vracet zpět. Doba půjčky bývá obvykle 30 denní, délku splatnosti půjčky je však možné navýšit.

Fotogalerie

Související články

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Králíček

Komentáře nejsou povoleny.